czwartek, 31 maja 2018

W permanentnym niedoczasie

ten czas tak biegnie, że nie sposób zdążyć ze wszystkim. Ledwo dopinają się zamówienia, a gdzie tu czas na edukację i rozwój. Ale dzięki moim wspaniałym Klientkom zawsze czegoś nowego się nauczę i wprowadzę do oferty. Moja stała Klientka Pani Beatka posłała mi zdjęcie z internetu i poprosiła o wykonanie serduszka z kwiatkiem - zdjęcie z internetu
Zgodziłam się natentychmiast, a potem wpadłam w panikę czy aby sobie poradzę. Praktycznie cały wzór zasłonięty kwiatem i musiałam kombinować. Kilka dni mi zeszło na próbach i błędach, o nerwach nie wspomnę. Zrobiłam 3 wersje kolorystyczneMoje mają ok 20 cm, ale jak usztywniłam to jest 22 cm. Klientce spodobało się lawendowe i amarantowe. Choć korcą mnie różne kolory, więc z pewnością powstaną.
Powstały też liściowe podkładki, które znalazły już dom, a właściwie stół.
Mam nadzieję zrobić różne rozmiary i również białe.
Powstała spontanicznie serweta słonecznik, wpadł mi w ręce schemat i postanowiłam zrobić. Robiłam kordonkiem źmigrodzkim i jest dość sztywna tak jak liście, może więc służyć za podkładkę jak i serwetkę.
Zrobiłam też zamówienie, bo kordonki się kończą, zamówiłam po raz pierwszy sznurek tex 480, grubość 1,5 mm. Ciekawa jestem jak będzie się robić. Czekają serducha z falbanką i liście. Może nie będzie trzeba ich usztywniać?
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę wszystkim.

7 komentarzy:

 1. Wszystkie te prace są CUDOWNE! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam i zapraszam

   Usuń
 2. Wspaniałe prace i równie wspaniałe tempo tworzenia :). Ale to wiadomo nie od dziś, że idziesz jak burza. Pozdrawiam serdecznie Elu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kasiu, sama sobie dźwigam poprzeczkę. Ale cóż, uwielbiam ciągłe inspiracje. Pozdrawiam

   Usuń
 3. I znalazłaś swoje idealne serce <3 są tak piękne, że za każdym razem kiedy je widzę (a widzę bardzo często) to zatrzymuję się przy nich na chwilkę i podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serducha, liście..... produkujesz ekspresem są piękne 😀

  OdpowiedzUsuń