sobota, 25 lutego 2017

W pogoni za wiosną

Wiecie już, że ciągle za czymś gonię. Tym razem za wiosną. Dzisiejsze słonko tak pięknie rozświetliło świat oraz moją duszę. Zrobiło mi się weselej i postanowiłam zmienić salonowe dekoracje na wiosenne. Zrobiłam żółtego ptaszka, wyciągnęłam serwetki, zrobione daaaawno temu, ale bardzo pasowały do mojej wizji.
Serwetki w kolorach żółtym i zielonym, bukiet wiosennych kwiatów i stroik odmieniły mój salon.Zdjęcia co prawda nie oddają w pełni kolorystyki i słońca, ale jestem zadowolona. Dziewczyny na FB robi koszulki na jajka więc udzieliło się i mnie. Mam zielony kordonek i żółty, więc utrzymam kolorystykę.
Więc będzie jajkowo, serwetkowo, może zrobię taką z zającami. Wena wróciła!!!


7 komentarzy:

 1. Kilka dodatków i wiosna zawitała w Twoim domu :D. Pozdrawiam i niech wena trwa jak najdłużej :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie, czekam na Twoje nowości. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Wyobrażam sobie prawdziwe kolory i dzięki Tobie i ja poczułam się wiosennie, mimo, że u mnie niestety nastrój jak pogoda... pomysłów i ja mam mnóstwo, ale właśnie chodzi o tą wenę ;) mam nadzieję, że jeszcze trochę i już słoneczko, kwiaty i śpiew ptaków zawita do każdego z nas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjdzie wena, też tak mam, a potem nagle przychodzi i zaczynam robić kilka rzeczy naraz.

   Usuń
 3. Super!!! Wprawdzie najbardziej podobają mi się Twoje prace ubraniowe, ale i tutaj jest co podziwiać. Szczególnie ten filetowy liść :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, ze każdy znajdzie coś co mu się podoba. Jak nudzi mi się dzierganie ubrań to sięgam po mniejsze formy, lubię "ubierać" mój dom w swoje udziergi. Pozdrawiam

   Usuń