czwartek, 2 marca 2017

Zapach wiosny

Już powietrze pachnie wiosną, słonko świeci wysoko, ptaszyny śpiewają, aż w sercu robi się ciepło. Prześladują mnie wiosenne kolory - żółty, pomarańczowy i zielony. Powstały więc jajkowe ubranka.

Żółte niedokończone jeszcze. Powstała też "mleczykowa" poduszka.
Jest radosna i bardzo wiosenna. Na warsztacie druga - "nagietkowa" z pomarańczowym środkiem.
Będzie komplet. Więc już prawie ubrałam dom w słoneczno-zielone barwy wiosny. Zrobiło się radośnie. Ozdobiłam świeczki wstążkami, a do świeczników mosiężnych kupiłam zielone świeczki.
Już myślę nad poduchami letnimi, choć te mogą być do jesieni.
Dzisiaj wiało i było burzowo, słońce, a potem ciemne chmury. No cóż, w marcu jak w garncu - mówi przysłowie. garderobę mam na wiosnę, jeszcze skończę bezrękawnik czerwony, ale poduszki kwiatkowe wciągnęły mnie totalnie. Zaczęłam jeszcze żółtą serwetę tulipanową, może skończę.
Robię z koronka prutego i nie bardzo misie podoba, może jak skończę i wypiorę. Zobaczę, choć robię bez przekonania.4 komentarze:

 1. A u nas dzisiaj śnieg pada! No masakra jakaś, a tak było już miło ;) chyba muszę bardziej zacząć wiosnę przywoływać :D świetne prace, widać, że takie wiosenne :) jak mam ochotę na mnóstwo żółtego i zielonego ;) jednak maskotki dla dzieci są priorytetem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To rzeczywiście u Ciebie zimowo. Rób te swoje maskotki, bo są cudne, choć kuszę Cię do zrobienia ciucha. Lala makowa jest urocza. A zaklinać wiosnę trzeba. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jajuszka śliczne ! Zapraszam do mnie na wielkanocne Candy :)
  http://grandmothermartha.blogspot.com/2017/03/zapraszam-na-wiosenne-candy.html
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszyscy już wypatrują wiosny, ale i ona daje nam już wiele znaków, że nadchodzi :D. Oby szybko :). Świetne prace, te poduszki są takie oryginalne i urocze :).

  OdpowiedzUsuń